Golden university – Kadeřnické kurzy

Barber TOP střih lowfade

Technika včetně holení

Délka videa: 52 minut

Fade střih + pompadour ůčes, který vynikne a bude působit zdvořile. Bezpochyby je jedním z nejlepších střihů současnosti. Pro jeho všestranný vzhled jej lze přizpůsobit tak, aby vyhovoval stylu každého muže. tyto účesy jsou ideální pro pány, kteří mají rádi krátké boční strany a jsou decentní, ale naprosto bezvadné na úpravu a styling.

2790,-  1390,-

Pánský BUZZCUT střih

S tetovací kresbou

Délka videa: 41 minut

Buzzcut je vysoce praktický účes, tady máte možnost naučit se super krátký střih a něčím ho okořenit. Tento střih je odlišný od ostatních a přitom velmi jednoduchý.

2790,-  1390,-

Ostré mikádo/Bob

Délka videa: 28 minut

Krátká mikáda jsou oblíbená desítky let, ale tyhle “ boby“ jsou jedinečné .
V současnosti je to nejpraktičtější střih pro naše klientky, tento střih osobnosti se nosí jak uhlazený, tak v rozcuchu.

2790,-   1390,-

Melírovací technika/contouring

Délka videa: 33 minut

Contouring melír trend konturování vlasů, lze popsat, jako techniku přetvarování obličeje. Přirozeného vzhledu a přesto výrazného výsledku docílíte jedině s touto technikou konturovacího melíru. Barvením touto technikou se vám podaří v krátkém čase rozzářit klientku přirozeným způsobem, je to návod rychlé techniky zvýraznění klienta od úrovně kořínků, během pár minut. Využijte ji, když klientka spěchá, ale chce změnu.

2790,-   1390,-

Balayage technika volné ruky/ cikcak

Délka videa: 33 minut

Balayage je to jeden z časových trendů, momentálně nejžádanější služba. Balayage je technika č.1, která dodává objem, zvýrazňuje vlasy a to je přesně to, co klientky chtějí.

2790,-  1390,-

Melír babylight diamant

Délka videa: 42 minut

Bohaté barvení s přirozeně
vypadajícími efekty. Rozdíl od běžného melíru, je v umístění melíru a množství zachycených vlasů. Postupy pro super jemné melíry se obvykle zaměřují na vaši vlasovou linii, směrem ke konečkům. Vypadá skvěle na všech typech vlasů.

2790,-   1390,-

Pánský střih dle tvaru hlavy/Under cut, včetně vzoru

Délka videa: 32 minut

Postupné krácení délky vlasů od spánků k uším, dodává vašemu střihu vzhled. Pokud se vám líbí vzhled rozcuchaných vlasů, ale nemáte úplně zvládnutou techniku, nebojte se. Rozcuchaný vzhled vlasů může při správném sestřihu vypadat stejně stylově, jako uhlazený. Tento střih je ideálním způsobem, jak lépe vylepšit svůj kadeřnický styl.

2790,-   1390,-

* Všechny uvedené video-kurzy jsou autorským dílem, chráněným příslušnými ustanoveními autorského zákona. Jakékoli kopírování, nahrávání, předávaní 3. osobě, či jiné užití tohoto autorského díla je možné pouze s předchozím souhlasem nositele autorských práv.