100% vzdělání pro profesionály, i pro začínající studenty

Kadeřnické kurzy v Golden University jsou určeny pro kadeřníky na všech úrovních vzdělávání.

Školit Vás budou profesionální kadeřníci , lektoři v tomto oboru s letitými zkušenostmi a bohatou klientelou. Díky stovce hodin odborných školení a dlouholeté praxe, Vám zaručujeme profesionální vzdělání v tomto oboru.

KDE KURZ PROBÍHÁ

Najdete nás ve středu města Brna, na adrese Kounicova 83 zastávka Klusáčkova

Akreditace MŠMT

Poskytujeme online i offline kurzy s certifikací, nebo akreditací Ministerstva školství.

Kvalitní vzdělání

U nás se naučíte všechny střihy, včetně novinek, foukání profesionálů, styling, základní techniky barvení, melírování, po nejtěžší barvící a melírovací techniky, jako je air touch, balayage, babylight, countouring, po šetrné odbarvování.

Podpora

Dodáme vám dávku sebedůvěry a vysvětlíme postupy kompletního kadeřnického umění, včetně informací, jak si zajistit úspešné podnikání v tomto oboru.

Naše historie

Poznejte nás lépe

2021

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

2020

2015