Golden university – Kadeřnické kurzy

Školení společenských účesů pro začátečníky i pokročilé

Školení 1.4. 2023, 9:00-14:30h.

KOUNICOVA 83, BRNO

Na základě mých zkušeností v oboru 30 let z toho 8 let mistr odborného výcviku, vás povedu do detailů v účesové tvorbě, které jsou pro vykonání účesů svatebního, společenského, večerního, nebo denního účesu nezbytné.

Naučím Vás nejen základní techniky pro správnou volbu účesu dle přání, kvality vlasů a typu klientky.

6 590,-   3 390,-

* zbývá posledních 6ks

Program:

s sebou na kurz si přineste:

Seznam pomůcek:

Doplňující informace:

Budete pracovat na vlastní modelce (doporučuje se) nebo vlastní cvičné hlavě. (Po domluvě zapůjčíme pokud bude dostatek kusů k dispozici.)
Modelky prosíme přijít s dobře umytou hlavou, žádný lak ani tužidlo. Účesy vytvoříme dva maximálně 3 typy. Dle Vašich požadavků. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Kdo školení povede?

Jmenuji se  Marcela Hudečková, mám za sebou 30 let praxe, z toho jsem byla  8 let mistrem odborného výcviku, nyní mám vlastní  salon a věnuji se výuce a zkouškám při akreditovaných kurzech ministerstvem školství.
Mám již stovky učesaných spokojených nevěst a desítky pravidelných školení s neustálým vzděláváním. Moje specializace jsou společenské účesy.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.