ŠKOLENÍ SPOLEČENSKÝCH ÚČESŮ KROK zA KROKEM S DANIELOU CESELČÍK

Školení 27.2. 2022, 9:00-17:30h.

Kounicova 83, brno

Lektorka Daniela Ceselčík má bohaté zkušenosti, které předává všem kadeřníkům v rámci školení a seminářů už od roku 2009. Můžete si být tedy jisti, že každá poskytnutá rada bude „z první ruky“.

Její skupinové školení a kurzy jsou efektivní – naučíte se zde nové dovednosti a techniky česání, od jednoduchých účesů, až po noblesní složité. Paní Daniela pomohla více než 1 000 kadeřníkům získat praxi potřebnou pro nastartování jejich kariéry či nové obchodní příležitosti – a to je důvod, proč své znalosti nabízí i nadále. Pro Danielu je důležité, aby se kadeřník na školení cítil motivovaně, nerada tedy jen vypráví, ale raději pracuje – okamžitě je vidět originální výsledek – krásu a noblesu.

Samozřejmostí jsou nové techniky účesů na modelkách pomocí výrobků prémiové vlasové kosmetiky Keune. Nedílnou součástí bude také možnost konzultace a diskuze o produktech Keune s výhradním zástupcem vlasové kosmetiky Keune.

Nenechejte si tedy ujít tuto jedinečnou příležitost školení na téma SPOLEČENSKÉ ÚČESY pod vedením profesionální vlasové stylistky Daniely Ceselčík, v českém jazyce.

OBSAHOVÁ NÁPLŇ ŠKOLENÍ
Srdečně Vás zveme na školení společenských účesů. Program školení je sestaven do jednoho dne a je vhodný i pro začínající kadeřníky. Na tomto školení se dozvíte co je potřebné pro Vaši práci.

Naučíte se:

Kadeřnice pracuje na své modelce (doporučeno) nebo cvičné hlavě (nedoporučuje se). Na školení češete společně se školitelem minimálně 2, max. 3 účesy. Náročnost tvorby účesu se určuje při úvodní diskusi s kadeřníky a zvolí se i typ účesu.

ORGANIZÁTOR HRADÍ:
Občerstvení (studená kuchyně+káva, voda, čaj) vybavení, certifikát .

POKYNY PRO ZÚČASTNĚNÉ:
Používáte vlastní kadeřnické pomůcky a materiál, který využijete při tvorbě společenských účesů na modelkách nebo cvičných hlavách. Materiál (styling Keune viz obrázek níže) si můžete zakoupit přímo na místě konání ve výhodných cenách. Kadeřník si zajišťuje vlastní modelku nebo cvičnou hlavu. Modelka nesmí být kadeřnicí. Pokud je modelka kadeřnicí, tak platící je povinen zaplatit celou částku za modelku v hodnotě celého školení. Zájemci a jejich místa na školení budou rezervovány až po zaplacení.  Vyučuje se 1 den a to na bázi po dvouhodinových nebo hodinových segmentech.

Program školení:

– začátek od 9:00, ukončení školení cca 17:30
– seznámení se se školením
– seznámení se s podrobnými technikami a používáním kadeřnických pomůcek
– seznámení se s vhodnou vlasovou kosmetikou
– názorný výklad tvorby 1 až 2 společenských účesů (náročnost podle vzájemné dohody s kadeřníky)
– od 13:00 do 14:00 polední přestávka
– názorný výklad a ukázka postupu techniky zpracování 3. společenského účesu (náročnost podle vzájemné dohody s kadeřníky)
– ukončení školení cca 16:00 diskuse, shrnutí školení, předávání certifikátu, společné focení

SEZNAM MATERIÁLU A POMŮCEK S SEBOU:

kartáč, kulma, žehlička na vlasy + prodlužovací kabel, tupírovací hřeben, uhlazovací kartáč, výplň do vlasů kulatá, oválná po 1 ks, pinety velké, malé cca 10 ks, síťka do vlasů 3 ks, vlásenky velké malé cca 20 ks, gumičky do vlasů s háčkem 10 ks, gumičky do vlasů cca 6 ks, vlasová výzdoba různé, lak na vlasy Freestyle N°86, lak na vlasy High Impact N°106, lesk vlasů Brilliant Gloss N°110, vosk ve spreji Spray Wax N°46,  pudr Precision Powder N°31

2800,-

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.