Golden university – Kadeřnické kurzy

PRODLOUŽENÍ VLASŮ metoda tape-in za studena S CERTIFIKÁTEM

Školení 14.2.2023, 11:00-15:00h.

Kounicova 83, brno

Celým kurzem vás provede Niki Filippi Goldmanová. Budeme klást důraz na 5 bodů, které se běžně jinde nenaučíte. 

Práce na cvičné hlavě. Nutný mít vlastní hrotník (hřeben se špičkou). Vše ostatní je k dispozici.

V ceně kurzu obdržíte kupon na slevu pro budoucí odběratele na nákup 100% lidských vlasů přímo na školení včetně tisknutého katalogu se vzorníkem. Certifikát jako cenina o školení. 

Co se běžně neučíte:

1. Tejpy jsou příliš blízko k pokožce hlavy proto budou mít nulovou pohyblivost, což znamená, že klienti budou pravděpodobně cítit nepohodlí, dokud trochu nevyrostou. Pro bezbolestnou aplikaci doporučuji naši lektorku.

2. Páskové sekce jsou buď příliš tenké, nebo příliš silné Příliš tenké části mohou způsobit poškození nebo usnadnit klouzání pramenů. Části, které jsou příliš silné, jsou zatížené lepidlem což způsobí jejich padání. Jaká je tedy dokonalá velikost sekce?! –> www.goldenhair.cz Naučíme vás rozeznat nekvalitní vlasy které mají otočenou strukturu.

3. Nad uchem není dostatek místa
„Ne každý nosí brýle, ale každý nosí sluneční brýle. Proto vysvětlíme aplikaci vysoko přes prsty nad uchem, nebo ve vrchních  částech hlavy.

4. Když  barevná shoda není dokonalá. Melírování,  Balayage a barvení vlasů má  v dnešní době  99% klientů. Ukážeme Vám sendvičování v rozdílných tónech. Strategickým umístěním můžete vytvořit přírodní přechody stejné jako ve vlasech klienta.

5. Aplikace vlasových pásků není  daná vždy jedním pravidlem, jak se často tvrdí.
Ke každému klientovi se přistupuje jinak jelikož má rozdílný tvar hlavy a rozdílnou kvalitu přírodních vlasů. Skládání pásků do tvaru cihel se nedělá po celé hlavě a už vůbec ne všem. Vždy je důležité dodržet směr růstu vlasů klienta. Ukážeme vám čemu se musíte vyvarovat pro kvalitní profesionální prodloužení tapein.
 

4 990,-   2 990,-

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.