KOLORIMETRIE A VYMÝVACÍ TECHNIKY 2V1

obsáhlé školení práce s barvami, vymývacími technikami a čištěním vlasů

Nabízíme vám unikátní příležitost prohloubit své znalosti a dovednosti v oblasti kolorimetrie a vymývacích technik. Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé kadeřníky. Všechny naučené techniky Vám pomohou pracovat efektivněji a profesionálněji. Po absolvování budete schopni bezpečně manipulovat s barvami a volit správné vymývací techniky – a to s jistotou, že dosáhnete výsledků, které vaši klienti vždy ocení.

5 000,-

v části kolorimetrie se naučíte:

V části Vymývací techniky a čištění vlasů se naučíte:

Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky tak pokročilé kadeřníky, kteří mají mezery v míchání barev nebo si nejsou jistí do jakého tónu vlasy odbarvit.

Všechny techniky z kurzu Vám pomohou dělat práci efektivněji a pracovat profesionálně.

kurz vás naučí správnému profesionálnímu barvení i odbarvování vlasů. Budete si vědět rady s každou klientkou. Už Vás žádná chemická reakce nezaskočí.

Časový rozpis kurzu:

V RÁMCI KURZŮ OBDRŽÍTE:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.