Golden university – Kadeřnické kurzy

Kadeřnické střihy 5v1

obsáhlé školení kadeřnických střihů PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Intenzivní školení nabité informacemi a praktickými ukázkami pod dohledem zkušené lektorky, které se v takovém rozsahu na Moravě ještě nekonalo. Na tomto školení získáte odpovědi na všechny otázky ohledně střihů včetně následné péče o vlasy jako je mytí vlasů a pokožky, správné foukání, volba nejvhodnější péče pro daný typ vlasů a důležitost stylingu.

5 000,-

ŠKOLENÍ JE ROZDĚLENO NA 2 ČÁSTI A TO NA TEORETICKOU A PRAKTICKOU.
TEORETICKOU ČÁST JE MOŽNÉ ZAKOUPIT SAMOSTATNÉ. ÚČAST NA PRAKTICKÉ ČÁSTI JE PODMÍNĚNA ABSOLVOVÁNÍM ČÁSTI TEORETICKÉ.

Teoretická část vysvětluje demonstrativní metodou veškeré podstatné informace potřebné k obsáhnutí problematiky a výběru vhodného střihu. V praktické části budete mít možnost na svých modelech vyzkoušet znalosti z teoretické části přímo pod dohledem lektorky, která vás krok po kroku provede správnými postupy a také vám vysvětlí, jakých chyb se rozhodně nedopouštět.

V TEORETICKÉ ČÁSTI se dozvíte:

Praktická část obsahuje:

PRAKTICKÁ ČÁST JE DOSTUPNÁ POUZE PRO 7 ÚČASTNÍKŮ, ABYCHOM MOHLI ZARUČIT MAXIMÁLNÍ KVALITU ŠKOLENÍ A ADEKVÁTNÍ PÉČI O KAŽDÉHO Z ÚČASTNÍKŮ A JE K DISPOZICI POUZE PRO ABSOLVENTY TEORETICKÉ ČÁSTI. 

Časový rozpis kurzu:

NA PRAKTICKOU ČÁST SI S SEBOU PROSÍM VEMTE NŮŽKY, EFILAČNÍ NŮŽKY, HŘEBEN, SKŘIPCE, ROZPRAŠOVAČ, FÉN, KULATÉ KARTÁČE NA FOUKÁNÍ VŠECH VELIKOSTÍ.
PRO KRÁTKÝ ÚČES + STROJEK NA VLASY, NÁSTAVCE, KONTUROVACÍ STROJEK.
PRO DLOUHÝ ÚČES + ŽEHLIČKU NA VLASY.

INFORMACE K MODELKÁM – JAKÉ ZVOLIT MODELKY NA PRAKTICKOU ČÁST?

Požadujeme přiměřenou kvalitu vlasů všech délek (kromě zcela krátkých vlasů) – nechceme modelku, které prosvítá pokožka hlavy, ani modelku s hřívou jako lvice. 

Modelka, která vám nechá volnou ruku je úplně ideální, v opačném případě si hledejte modelku, která souhlasí s konkrétní délkou střihu, krátký střih, mikádo nebo dlouhý účes. A takovou, který střih konkrétně si bude chtít vyzkoušet. Je to na vás. 

V den praktické části si společně určíme, jaký technologický postup zvolíme ke konkrétní modelce. 

Každopádně se nebojte výběru, vždy si poradíme.
Další detailnější informace se dozvíte na školení teoretické části.

V RÁMCI KURZŮ OBDRŽÍTE:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.