Golden university – Kadeřnické kurzy

Teorie, praxe a večírek s laky royal

POSUŇTE SVOJE DOVEDNOSTI V PÁNSKÉM STŘIHU NA ÚPLNĚ JINÝ LEVEL

Laky Royal je symbolem show a luxusního pánského holičství v České i Slovenské republice. Proslavil se hvězdnou klientelou, mezi kterou patří například Jaromír Jágr, Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Patrik Eliáš, Mach Muradov a další. Pokud máte rádi vzdělávání se zábavnou formou, určitě si nenechte tento kurz ujít! 

5 000,-

KURZ S LAKYM JE TENTOKRÁT ROZDĚLEN NA 2 ČÁSTI A TO NA TEORETICKOU A PRAKTICKOU.
TEORETICKOU ČÁST JE MOŽNÉ ZAKOUPIT SAMOSTATNÉ. ÚČAST NA PRAKTICKÉ ČÁSTI S VEČÍRKEM JE PODMÍNĚNA ABSOLVOVÁNÍM ČÁSTI TEORETICKÉ.

V rámci jednoho dne tak můžete získat teoretické znalosti, tipy a triky a k tomu také praktické zkušenosti přímo pod vedením Lakyho a to včetně posezení s občerstvením po skončení odpoledního kurzu.

V TEORETICKÉ ČÁSTI (RANNÍ KURZ) se dozvíte:

ZAREZERVUJTE SI SVOJE MÍSTO CO NEJDŘÍVE, PROTOŽE O KURZ JE OPRAVDU VELKÝ ZÁJEM.

Laky vám nabídne úplně jiný pohled na věc, než jaký jste doteď měli. Budete překvapeni, jak malé detaily mohou mít vliv na vaše podnikání a na to, jak na vás nahlíží vaši klienti. Celý kurz je opravdu zážitek, protože atmosféra Lakyho a jeho týmu vás naprosto pohltí. Pokud to myslíte s pánským střihem vážně, chcete svůj přístup ke klientům i k podnikání posunout na nový level a přitom se ještě dozvědět zajímavé informace zábavnou formou, na tomto kurzu nesmíte chybět!  

Praktická část (odpolední KURZ) obsahuje:

ODPOLEDNÍ KURZ A VEČÍREK S LAKY ROYAL JE OMEZEN POUZE PRO 8 ÚČASTNÍKŮ A NENÍ MOŽNÉ HO ABSOLVOVAT BEZ ÚČASTI NA RANNÍM KURZU. 

RANNÍ KURZ 8:30 - 12:30:

ODPOLEDNÍ KURZ 13:00 - 18:00:

V RÁMCI KURZŮ OBDRŽÍTE:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.