balayage a freehand blond techniky

Školení zaměřeno na zesvětlování a tónování blond vlasů

Pokud cítíte, že si nejste úplně přesně jisti, jakou techniku zvolit v určitý moment a pro nejlepší výsledek, pak je toto školení právě pro vás. Naše zkušená lektorka vám dopodrobna vysvětlí a naučí vás pracovat se všemi stínovacími technikami a jak přemýšlet nad procesem odbarvování i následnou péčí.

5 000,-

ŠKOLENÍ JE ROZDĚLENO NA 2 ČÁSTI A TO NA TEORETICKOU A PRAKTICKOU.
TEORETICKOU ČÁST JE MOŽNÉ ZAKOUPIT SAMOSTATNÉ. ÚČAST NA PRAKTICKÉ ČÁSTI JE PODMÍNĚNA ABSOLVOVÁNÍM ČÁSTI TEORETICKÉ.

Teoretická část vysvětluje demonstrativní metodou veškeré podstatné informace potřebné k obsáhnutí problematiky odbarvování vlasů. V praktické části budete mít možnost na svých modelech vyzkoušet znalosti z teoretické části přímo pod dohledem lektorky, která vás krok po kroku provede správnými postupy a také vám vysvětlí, na co si dávat pozor.

V TEORETICKÉ ČÁSTI se dozvíte:

Praktická část obsahuje:

PRAKTICKÁ ČÁST JE DOSTUPNÁ POUZE PRO 7 ÚČASTNÍKŮ, ABYCHOM MOHLI ZARUČIT MAXIMÁLNÍ KVALITU ŠKOLENÍ A ADEKVÁTNÍ PÉČI O KAŽDÉHO Z ÚČASTNÍKŮ A JE K DISPOZICI POUZE PRO ABSOLVENTY TEORETICKÉ ČÁSTI.

Časový rozpis kurzu:

NA PRAKTICKOU ČÁST KURZU JE NUTNÉ SI PŘIVÉST VLASTNÍ MODELKU, KTEROU PŘEDEM SCHVÁLÍ LEKTORKA, ABY CO NEJLÉPE VYHOVOVALA ÚPRAVÁM, KTERÉ SE BUDOU PROVÁDĚT.

Požadujeme dobrou kvalitu vlasů, s délkou minimálně k ramenům.

Modelka může mít přírodní vlas, také může být blondýna i s melírem, může mít i pigmentovou barvu (ne barva z drogerie!) ideálně v hloubce tónu 5/0, 6/0, 7/0, podmínkou u blond odstínů je odrost cca 20 cm od hlavy.

Určitě nechceme modelku, která byla v posledních 2 letech odbarvována a nyní je hnědovláska.
Děkujeme za pochopení.

NA PRAKTICKOU ČÁST SI S SEBOU PROSÍM VEMTE FÉN S KONCOVOU HUBICÍ, PINETY, HROTNÍK – HŘEBEN SE ŠPIČKOU, BARVICÍ DESKU, PLOCHÁ KARTÁČ A KULATÉ KARTÁČE NA FINÁLNÍ ÚPRAVU VLASŮ.

V RÁMCI KURZŮ OBDRŽÍTE:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.