Golden university – Kadeřnické kurzy

PRODLOUŽENÍ VLASŮ METODA TAPE-IN ZA STUDENA

V KURZU SI OSVOJÍTE TECHNIKY PROFESIONÁLNÍHO PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Niki Filippi Goldmanová, majitelka Salonů Goldenhair, vás provede celým kurzem. Naučí vás jak vybrat správnou délku, jak aplikovat, sundávat, přepáskování, na co si dát pozor, také různé tipy a triky pro to, aby od vás zákaznice odcházely spokojené a rády se k vám vracely.

3 990,-

V KURZU SE DOZVÍTE:

Práce probíhají na cvičné hlavě. Je nutné mít vlastní hrotník (hřeben se špičkou). Vše ostatní je k dispozici.

V ceně kurzu obdržíte kupon na slevu pro budoucí odběratele na nákup 100% lidských vlasů přímo na školení včetně tisknutého katalogu se vzorníkem. Certifikát jako cenina o školení. 

Časový rozpis kurzu:

Co se běžně na těchto kurzech nevyučuje, ALE U NÁS ANO?

1. Jak aplikovat tejpy, aby nebyly příliš blízko pokožce hlavy tak, aby klientky necítily pnutí na pokožce a byl jim výsledek vaší práce příjemný.

2. Jak zvolit ideální šířku tejpu tak, aby nebyl ani tenký, ani příliš silný. Příliš tenké části mohou způsobit poškození nebo usnadnit klouzání pramenů. Části, které jsou příliš silné, jsou zatížené lepidlem což způsobí jejich padání. Jaká je tedy dokonalá velikost tejpu? To vás naučíme na kurzu.

3. Jak aplikovat tejpy, tak aby zůstalo nad uchem vždy dost místa. Ne každý nosí brýle, ale každý nosí sluneční brýle. Proto vysvětlíme jak správně aplikovat nad uchem nebo ve vrchních  částech hlavy.

4. Jakou zvolit techniku, když nejsou vlasy po celé hlavě stejně barevné. Melírování,  Balayage a barvení vlasů má  v dnešní době  99% klientů. Ukážeme Vám sendvičování v rozdílných tónech. Strategickým umístěním vás naučíme vykouzlit přírodní přechody stejné jako ve vlasech klienta.

5. Tipy a triky, které jsme se naučili naší mohaletou praxí. Aplikace vlasových pásků není  daná vždy jedním pravidlem, jak se často tvrdí. Ke každému klientovi je nutné přistupovat jinak, jelikož má rozdílný tvar hlavy a rozdílnou kvalitu přírodních vlasů. Skládání pásků do tvaru cihel se nedělá po celé hlavě a už vůbec ne všem. Ukážeme vám čemu se musíte vyvarovat pro kvalitní a profesionální výsledek s prodlužováním vlasů metodou tape-in. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.